רוצים לדבר? אנחנו כאן

 

הפצת תוכן

קידום תוכן והפצתו עומדים בבסיסן של אסטרטגיות שיווק מוצלחות רבות. הסיבה לכך היא שמותגים המספקים תוכן איכותי, מקורי ושימושי יכולים להגדיל את כמות התנועה לאתריהם, ובעקבות זאת את אמון קהל היעד ואת מספר העסקאות.

קידום תוכן הוא אמנות המשלבת תקשורת עם לקוחות ושיווק ללא ניסיון מכירה מיידי. במקום "למכור" למשתמשים את השירותים או המוצרים שלכם, אתם מספקים להם מידע שימושי עבורם, דבר שמתורגם בשלב עתידי יותר למחויבות גבוהה יותר של לקוחותיכם כלפי העסק שלכם.
קידום תוכן והפצתו הם כלי שימושי לעסקים בכל סדר גודל, מחברות ענק ועד לעסק הקטן ביותר. למה? כי זה עובד!

outbraincomp

הפצת תוכן וקידומו ב-Outbrain

מבין מערכות הפצת התוכן המובילות בישראל ובעולם נמצאת מערכת ה-Outbrain: מערכת זו משלבת את מאמרי התוכן מהאתר שלכם בתוך אתרי תוכן מובילים ורלוונטיים. בשוק הישראלי, פורטלי תוכן מובילים כגון YNET ו-MAKO כבר מהווים חלק מרשת ההפצה של Outbrain. באופן זה, באפשרותכם להגיע לקהל לקוחות אדיר ולתקשר עם קהל הגולשים של הפורטלים הגדולים בארץ.

יתרון נוסף של מערכת ה-Outbrain, הוא שהיא פועלת על בסיס של תשלום פר-הקלקה PPC. כלומר שאתם משלמים רק עבור לחיצות שגולשים ביצעו על התוכן שלכם, חוסכים בעלויות ומקבלים קהל יותר ממוקד.

השירותים שלנו

התוויית אסטרטגיית תוכן לעסקים ומתן המלצות לפיתוח תכנים בעלי ערך מוסף

הקמה וניהול מקצועי של קמפיינים ממומנים במערכת המלצת התכנים, Outbrain

ביצוע אופטימיזציה שוטפת לתכנים ולעלויות על בסיס התוצאות המתקבלות בשטח

נדב אלמוג מילר

"מילים הן כלי מופלא! התוכן הנכון יכול להדהים, להעשיר, לסקרן ולהניע לקוחות פוטנציאליים לפעולה. אני מאמין שתוכן איכותי הוא העומד בבסיס התקשורת עם הגולשים"

נדב מילר-אלמוג

מומחה תוכן

תפריט